Štěňátka  "C"

Vrh C plánujeme na léto 2015, matka bude Greta Geraldino a otec bude náš šampion Amos J. corso (D.J. junior). Oba rodiče budou u nás k vidění a jsou v majetku naší chovatelské stanice.
 

Štěňátka "B"

Na konci srpna 2014 očekáváme narození štěńátek vrh "B". Štěňátka budou po kvalitních rodičích. Otec Waro je mladý, plavomodrý pes s velmi zajímavým rodokmenem, mohutnou kostru, typickou modelací hlavy, skvělým pohybem a s vyrovnanou povahu.  (více o otci štěňátek na https://www.facebook.com/sarka.bajerka/media_set?set=a.10201177573224565.1073741909.1327332844&type=3). Matka je krásná velká fena s perfektním úhlením, s krásnou hlavou, správnou barvou a tvarem oka s perfektním držením ucha a s nejúžasnější povahou :-) - Angie Blue Baby Geraldino. (více o matce štěňátek na našich stránkách v sekci fotogalerie a naši psi - Angie, nebo facebook Michalec Cane Corso).

Máte-li zájem o štěňátko nebo jakýkoli dotaz kontaktujte nás na tel. 773 117 449 nebo na e-mail: michalec.p@centrum.cz

 

Štěňátka "A"

První štěňátka se narodila v naší chovatelské stanici dne 29.5.2013. Celkem osm štěňátek z toho čtyři pejsci a čtyři fenky. Štěňátka jsou v barvě modrá a modrá žíhaná. Štěňata jsou odčervená, očkovaná, čipovaná, mají kupírované ocásky a vystaveny europasy. Štěňátka jsou po kvalitních rodičích. Otec je mohutný, impozantní krasavec - D. J. Corso of Bajer, šampion ČR a klubový vítěz. (více o otci štěňátek na https://www.ofbajer.com/) Matka je krásná velká fena - Angie Blue Baby Geraldino. (více o matce štěňátek na našich stránkách v sekci fotogalerie a naši psi - Angie). Fotografie a další informace o obou naleznete též na https://www.canecorsoklub.cz Štěňátka jsou velmi vydařená a mají se čile k světu. Štěňátka jsou mohutné konstituce a jsou v perfektní kondici, jsou emočně vyrovnaná a stabilní, temperamenty mají v rovnováze s mírnou převahou extravertního- sangvinického ladění. Optimální pro další práci - socializace, výchova a výcvik. Štěňátka jsou po celý den v kontaktu s okolím a dobře se socializují. Smlouva a chovatelský servis je samozřejmostí.

Máte-li zájem o štěňátko nebo jakýkoli dotaz kontaktujte nás na tel. 773 117 449 nebo na e-mail: michalec.p@centrum.cz